Trzecia edycja konferencji branży spożywczej Food Automataion odbędzie się w dniach 19-20.04.2018 w Toruniu. Partnerem Technologicznym wydarzenia jest firma Siemens. Związek Polskich Przetwórców Mleka objął to wydarzenie swoim patronatem.
Podczas tegorocznej edycji konferencji zaprezentowane zostaną m.in. możliwości pozyskania funduszy na modernizację przedsiębiorstw, rozwiązania pozwalające na szybką adaptację do potrzeb rynku oraz przykłady wdrożeń nowoczesnych rozwiązań przeprowadzonych w polskich zakładach produkcyjnych.

Organizatorzy zaplanowali trzy bloki tematyczne:

– finansowanie inwestycji,
– digitalizacja zakładów produkcyjnych,
– dobre praktyki z rynku.

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ

Do udziału w konferencji organizatorzy zapraszają osoby zarządzające przedsiębiorstwami, technologów i inżynierów  produkcji i procesu produkcyjnego, osoby odpowiedzialne za planowanie inwestycji i kierowników  utrzymania ruchu.

Koszt uczestnictwa w konferencji to 890 PLN netto za udział z noclegiem w pokoju jednoosobowym, 790 PLN netto za udział z noclegiem w pokoju dwuosobowym oraz 500 PLN netto za udział bez noclegu. Uczestnicy konferencji mają zapewniony udział w konferencji, materiały konferencyjne, wyżywienie oraz zakwaterowanie zgodne z wybranym typem uczestnictwa.

Konferencja odbędzie się w hotelu Bulwar **** w Toruniu.

Więcej informacji: www.konferencja-foodautomation.pl oraz w broszurze konferencji.

Dalszych informacji udziela:
Maciej Fudała, Omega Communication
22 854 16 27, mfudala@communication.pl

Związek Polskich Przetwórców Mleka
ul. Złota 59, budynek Lumen, piętro 6
00-120 Warszawa 

Telefon: +48 222 660 271
Faks: +48 222 660 372
sekretariat@zppm.pl