Miło nam poinformować, że ZPPM objął honorowym patronatem kolejną edycję konferencji “Bezpieczny produkt spożywczy”, która odbędzie się w dniach 1-2 marca 2023r. w Licheniu Starym. Organizatorem konferencji jest BMP Sp. z o.o. wydawca kwartalnika “Kierunek spożywczy”.

Celem konferencji jest prezentacja problematyki dotyczącej nowoczesnych technologii w zakresie czystości produkcji w zakładzie spożywczym, jakości, znakowania produktów, opakowań oraz urządzeń stosowanych w procesie produkcji i pakowania żywności.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele zakładów branży spożywczej: browarów, mleczarni, rozlewni wód, producentów soków i napojów oraz przetwórni owocowo-warzywnych. Nie zabranie przedstawicieli czołowych firm związanych z branżą spożywczą, które zaprezentują najnowsze urządzenia, technologie i rozwiązania niezbędne do wyprodukowania bezpiecznego produktu.

Program konferencji, informację o kosztach uczestnictwa oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie organizatora. 

Związek Polskich Przetwórców Mleka
ul. Złota 59, budynek Lumen, piętro 6
00-120 Warszawa 

Telefon: +48 222 660 271
Faks: +48 222 660 372
sekretariat@zppm.pl