Pikniki rodzinne cieszą się coraz większą popularnością. Ich celem jest nie tylko zachęcanie dzieci, młodzieży i dorosłych do spędzania wolnego czasu razem, ale także przypominanie, zwłaszcza poprzez zabawę, o ważnych wartościach, takich jak promocja zdrowia i bezpieczeństwa. Ideą  tegorocznego Pikniku Rodzinnego Hochland 2023, który 17 czerwca odbył się w krainie ,,Nad stawami’’ w Kaźmierzu, był Dziki Zachód.

Uczestnicy Pikniku Rodzinnego Hochland 2023, który w miniony weekend odbył się przy ulicy Leśnej w Kaźmierzu, mieli okazję przenieść się w czasie i spotkać szalonych rewolwerowców, dostojnych Indian oraz spróbować pieczeni z bizona. W malowniczej scenerii w pobliżu lasu nie zabrakło atrakcji zarówno dla młodszych, jak i dla starszych gości. Każdy, kto mógł, odkurzył pióropusze i wyjął z szafy kapelusze, bo elementy stroju w konwencji Dzikiego Zachodu były jak najbardziej mile widziane. Były gry i zabawy dla małych i dużych, kucyki, maskotki Myszka  Miki i Minion, dmuchańce, zjeżdżalnie, warkoczyki, tatuaże, malowanie twarzy, balonowe zoo i przejażdżki samochodami sportowymi. Nie zabrakło także pysznego jedzenia – w tym oczywiście serów Hochland! W tym wyjątkowym międzypokoleniowym spotkaniu wzięli udział obecni i emerytowani pracownicy Hochland Polska wraz z rodzinami, a organizatorem wydarzenia była Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w Kaźmierzu.

Piknik Rodzinny 2023 Hochland w Kaźmierzu przeszedł już do historii. To była doskonała okazja do zacieśnienia więzów pomiędzy bliskimi i przyjaciółmi, nie tylko z pracy, odnowienia starszych relacji i kontaktu z dawnymi znajomymi, a także fantastyczna możliwość poznania nowych osób! Biorąc pod uwagę dużą frekwencję i nieustannie rosnącą popularność tego typu spotkań, czas zacząć planować kolejną edycję, bo było pięknie, bezpiecznie i pysznie – mówi Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Związek Polskich Przetwórców Mleka
ul. Złota 59, budynek Lumen, piętro 6
00-120 Warszawa 

Telefon: +48 222 660 271
Faks: +48 222 660 372
sekretariat@zppm.pl