Celebrowanie jubileuszy swoich pracowników to dla Hochland tradycja, więc nie inaczej było w tym roku. Na specjalnie zorganizowanych uroczystych spotkaniach firma podziękowała tym, którzy w Hochland spędzili okrągłą część swojego życia lub właśnie kończą swoją zawodową przygodę.

Spotkania z jubilatami i emerytami, związanymi przez lata z Hochland, odbyły się we wrześniu w Kaźmierzu i Węgrowie, a więc tam, gdzie zlokalizowane są nowoczesne zakłady produkcyjne marki. Uczestniczyło w nich kierownictwo firmy oraz pracownicy – ci, którzy przeszli na emeryturę oraz osoby obchodzące 10. lub 20. jubileusz pracy. Każdy z zaroszonych gości otrzymał kwiaty i dyplom wraz z serdecznymi podziękowaniami za wspólne lata i dokonania zawodowe. Był czas na wspomnienia i pyszny poczęstunek, a czas zgromadzonym umilił także program artystyczny.

Często, i z nieukrywaną dumą, podkreślamy, że dla nas najważniejsi są ludzie, ich praca i zaangażowanie. Ludzie są naszą najlepszą wizytówką, za co zawsze SERdecznie dziękujemy – podkreśla Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska.

Związek Polskich Przetwórców Mleka
ul. Złota 59, budynek Lumen, piętro 6
00-120 Warszawa 

Telefon: +48 222 660 271
Faks: +48 222 660 372
sekretariat@zppm.pl