ZPPM objął swoim patronatem bezpłatne webinarium pt. „Liczenie i redukcja śladu węglowego nowym wymiarem konkurencyjności przedsiębiorstw sektora przetwórstwa spożywczego”. Webinarium odbędzie się 28 stycznia 2022r. (piątek) w godz. 10:30-12:40 na platformie ZOOM.

Prelegentami będą eksperci z Fundacji Climate Strategies Poland:

  • dr Agnieszka Liszka – Dobrowolska – Zarząd Fundacji
  • Łukasz Broniewski – Zarząd Fundacji
  • Łukasz Dobrowolski – Dyrektor, Strategie Klimatyczne i Rynek Energii, CSP
  • Aleksandra Drewko – Ekspert, CSP

Dlaczego temat śladu węglowego firmy to temat strategiczny, który znacząco wpłynie na prowadzenie biznesu? Dlaczego już dziś warto i trzeba liczyć ślad węglowy, jak się do tego zabrać, co zrobić z wynikami obliczeń i gdzie się spodziewać wyzwań – te zagadnienia poruszą eksperci Fundacji Climate Strategies Poland (CSP). Fundacja na co dzień liczy ślad węglowy organizacji, produktów i usług, wspiera firmy w budowaniu strategii redukcji emisji i komunikacji klimatycznej, prowadzi działania edukacyjne.  

Webinarium jest przeznaczone dla wszystkich przedsiębiorstw branży spożywczej – dla Zarządów, osób zajmujących się ochroną środowiska, komunikacją, Corporate Affairs, CSR, a także dla działów prawnych

W imieniu organizatorów:  Polskiej Federacji Producentów Żywności Związku Pracodawców, kwartalnika „Food-Lex” i Fundacji Climate Strategies Poland zapraszamy do udziału w webinarium.

Pobierz program
Formularz zgłoszeniowy

Kontakt do organizatorów:
Monika Jonczak – dyrektor ds. marketingu
e-mail: m.jonczak@pfpz.pl
Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców
ul. Chałubińskiego 8,00-613 Warszawa
M: + 48 604 143 104

 

Związek Polskich Przetwórców Mleka
ul. Złota 59, budynek Lumen, piętro 6
00-120 Warszawa 

Telefon: +48 222 660 271
Faks: +48 222 660 372
sekretariat@zppm.pl